Sławomir Nowacki

Funkcje

Rada Gminy

Radny (2010 - 2014)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy (2014 - 2018)

Komisja Finansów i Oświaty

Członek komisji (2014 - 2018)

Komisja Finansów i Oświaty

Zastępca Przewodniczącej (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 grudnia 2010 15:13
Dokument wprowadzony do BIP przez: Adam Koczkodon
Ilość wyświetleń: 747
25 maja 2017 15:28 Adam Koczkodon - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2016r.
24 maja 2016 14:08 Adam Koczkodon - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2015r.
03 lutego 2015 15:02 Adam Koczkodon - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2014r.