Komunikaty

Narodowy Dzień Świni 2018

Szanowni Państwo,

W związku z organizacją II edycji specjalistycznej konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej „Narodowy Dzień Świni” oraz prośbą firmy InConventus Group o poinformowanie hodowców trzody chlewnej z woj. mazowieckiego o możliwości udziału w ww. wydarzeniu, prosi się o umieszczenie w dobrze widocznym dla interesantów miejscu, program tego wydarzenia oraz informowanie rolników o możliwości wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Dzień Świni odbędzie się dnia 6 marca 2018 roku na terenie Hotelu 500, ul. Poznańska 139, Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie). Jest to specjalistyczna konferencja dla hodowców i producentów trzody chlewnej, która jest poświęcona przede wszystkim niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej w zakresie ASF. Uważamy, że niezbędne jest zintensyfikowanie działań szkoleniowych wśród hodowców i producentów świń, ponieważ sukces w obronie kraju przed ASF zależy w istotnym stopniu od poziomu ich świadomości, które w dużej mierze przyczynią się do rozwiązania wielu problemów
w sektorze trzody chlewnej.

Pozdrawiam

Edmund Matey - Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 lutego 2018 09:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Adam Koczkodon
Ilość wyświetleń: 308
06 lutego 2018 09:02 Adam Koczkodon - Dodanie załącznika [program_narodowego_dnia_swini_2018.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 lutego 2018 09:02 Adam Koczkodon - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)